FİRMA PROFİLİ

 

.

ADIBELLİ; Konya'da Beton çit direklerinin imalatı ile tel çit sistemlerinin satışı ve uygulama alanında faaliyet göstermektedir.


Hizmet verdiğimiz sektörde, güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket ediyor, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyoruz.


Tel çit sistemlerinin uygulaması ustalık ve profesyonellik ister. İşimiz hata kabul etmez. Çit direkleri ip gibi olmalıdır. Küçük hesap hatasıyla direklerin biri sağda, diğeri solda olur. Çitler gergin ve bağlantıları tam olmalıdır. Çit yapımında bahçenin veya arsanın eğimine ve düzlüğüne göre en fazla 3 metrede bir direk, 45 metrede ve köşelerde payanda dikilir. Bahçe çitleri en az 1,5 m yüksekliğinde ve 30×30 göz aralığında olmalıdır. Çitin üzerine 3 sıra dikenli tel veya jiletli tel çekilerek güvenliği dahada arttırılır.


Hizmet verdiğimiz alanda taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız profesyonel hizmet vermektedir.


Tel Çit Hizmerlerimizin İçinde;


Beton çit direği satışı, çit sistemlerinin satışı, örgü tel uygulaması, dikenli tel uygulaması, jiletli tel uygulaması, pvc tel uygulaması ile çim çit uygulamaları yer almaktadır.


Tel çit uygulamalarını işinin ehli firmalara yaptırın, başınız ağrımasın.